Szkoła obecnie

W roku szkolnym 2017/2018 zostało oficjalnie otwarte nowe skrzydło szkolne, w którym mieszczą się: sekretariat, trzy sale lekcyjne oraz hala sportowa.

Sale lekcyjne

Szkoła posiada nowoczesne sale lekcyjne zaopatrzone w m.in. tablice multimedialne lub telewizory.

W nowej części szkoły znajduje się rówież pracownia chemiczna, w której uczniowie klas VII i VIII podczas lekcji mają okazję na własne oczy zobaczyć działanie niektórych substancji chemicznych.

Sale do zajęć dodatkowych

W roku szkolnym 2021/2022 została stworzona sala do terapii integracji sensorycznej wyposażona w liczne specjalistyczne sprzęty podwieszane (m.in. huśtawki, platformy, hamaki), piłki do ćwiczeń, deskorolki, basen z kulkami, piasek kinetyczny i inne pomoce niezbędne do terapii.

Szkoła posiada rówież gabinet terapeutyczny, w którym specjaliści z zakresu pedagogiki specjalnej, logopedii oraz pedagog szkolny przeprowadzają zajęcia specjalistyczne. Gabinet wyposażony jest w liczne pomoce, dzięki którym nasi uczniowie mogą pokonywać swoje słabości, poznawać świat, uczyć się z przyjemnością.

Świetlica szkolna zapewnia opiekę nad dziećmi w godzinach 7:00 - 17:00

Świetlica zaopatrzona jest w gry planszowe, puzzle, materiały plastyczne oraz telewizor.

• Szkoła Podstawowa im. M. Kaczyńskiego w Pracach Małych
    Prace Małe