• Szkoła pełna talentów Lidl

• Nasza szkoła bierze udział w akcji Lidl Szkoły pełne talentów!

Możesz pomóc nam zbierać Talenciaki, które odbierzesz w Lidlu – za każde wydane 50 zł (w tym 1 warzywo lub owoc) dostaniesz 1 Talenciaka.

Zebrane Talenciaki przekaż fizycznie w Szkole (do skrzynki obok pokoju nauczycielskiego) lub zeskanuj kod QR z TALENCIAKA i przekaż punkty na konto szkoły. Możesz również wpisać kod z Talenciaka na stronie: https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant...

Za zebrane punkty szkoła będzie mogła odebrać nagrody w postaci pomocy dydaktycznych Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy!

• Dzień Przedszkolaka

• Nasi najmłodsi uczniowie - klasa "0" świętowała dziś swój dzień. Były tańce, zabawy, tor przeszkód oraz wiele atrakcji - modelowanie balonów, malowanie buziek oraz puszczanie balonów napełnionych helem. Nie zapomnieliśmy również o słodkim akcencie - gofrach :)

Po uśmiechach dzieci stwierdzamy, że zabawa była świetna!

• Dzień Kropki 🟠

• Dzień Kropki 🟠Tak dzieci z klas I-III obchodziły Dzień Kropki 😊 Uczniowie dowiedzieli się z jakiego powodu obchodzimy Dzień Kropki oraz odkrywali swoje talenty 🤭🥰