• Konkurs klasy II

• Uczniowie klasy II kontynuują uczestnictwo w projekcie ,,Zdrowo jem, więcej wiem. ". W dalszym etapie konkursu musieli się zmierzyć z nowymi zadaniami. Było to: zdobycie ,,Certyfikatu Siłaczka" , wykonanie ,,Księgi zagadek owocowo-warzywnych" oraz zaprojektowanie ,,Orderu Miłośnika Sportu". Taka forma zajęć pozalekcyjnych cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem ze strony uczniów.

• Grób Patrona szkoły

• W dniu 30.10.2019 roku dzieci z klas II- III oraz przedszkolaki wybrały się na pobliski cmentarz w Tarczynie. Celem wyjazdu było uczczenie pamięci Patrona Szkoły pana Mieczysława Kaczyńskiego oraz poległych w czasie walki o wolność Polski. Uczniowie wspólnie odmówili modlitwę, zapalili znicze i złożyli wiązankę. Wszyscy z zaciekawieniem wysłuchali historii opowiedzianej przez panią E. Wiśniewską o poległych żołnierzach. Znicze zapłonęły także na grobach powstańców i żołnierzy z czasu wojny. Takie wyjazdy są już tradycją naszej szkoły, a także ważną lekcją wychowania patriotycznego i rodzinnego.